Czy warto oznaczać ubrania pracowników logo swojej firmy? 0

Czy oprócz właściwego doboru ubrań dla swoich pracowników, możemy zrobić coś więcej by poprawić strojnie wizerunek naszej marki ?

Twierdzimy że tak! Dobrym rozwiązaniem jest, modyfikacja odzieży roboczej i projektowanie jej dodatkowych elementów według własnych potrzeb. Każda znacząca firma która oprócz sprzedaży zajmuje się produkcją ubrań, przy większych zamówieniach jest w stanie nanieść drobne poprawki w swoich artykułach. Mimo tego że cena wówczas może delikatnie się zmienić. Na dłuższą metę jest to z pewnością czynnik dający znaczącą przewagę wyścigu o klienta. Z najpopularniejszych rozwiązań wyróżniamy: drobne zmiany w rozmiarach i kroju ubrań, dopasowywanie kolorystyczne odzieży i jej elementów, znakowanie i metkowanie logo swojej firmy.

W tym wpisie będziemy chcieli bliżej przyjrzeć się temu ostatniemu. Są różne metody nanoszenia znaku firmowego na odzież roboczą. Np. haft, sitodruk, sublimacja czy termotransfer.  Każda z tych metod różni się między sobą, dlatego w wyborze polecamy doradztwo specjalisty. Każdy typ zlecenia jest unikatowy i do każdego powinna być dobrana właściwa technika wykonania. Logo różnią się wielkością, kształtem, ilością kolorów, szczegółowością, dlatego nie każda metoda jest wskazana. Do tego dochodzą jeszcze kwestie takie jak cena, jakość, szybkość wykonania czy nakład. By oszczędzić klientowi zmagań ze zrozumieniu każdej z tych metod, firma viptextylia.pl umożliwia kontakt z doradcą bezpośrednio na stronie sklepu za pomocą czatu. Istotne jest to by wykonanie było subtelne, nienatarczywe ale i dobrze widoczne oraz podkreślające wizerunek. 

Ostatnio coraz więcej firm, przekonuje się do tego by oznaczyć odzież swoich pracowników. Popularność wzrasta między innymi dzięki mass-mediom które promują tego typu rozwiązania np. w programach kulinarnych, których w ostatnim czasie jest coraz więcej. Z pewnością dzieje się to za sprawą tego że produkty z logo są oznaką profesjonalizmu i solidności.

Jeśli są państwo zainteresowani umieszczeniem logo, znaku firmowego na swoich lub naszych produktach zapraszamy do kontaktu, lub do nowo otwartego działu w naszym sklepie odzież z logoW produkcji tego typu zleceń nasze doświadczenie przekracza ponad dwadzieścia lat, można na nas liczyć.

Komentarze do wpisu (0)

Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Blog chmura tagów
Blog kategorie
Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl