O nas

Jako producent oraz importer, na rynku odzieżowym jesteśmy już ponad 20 lat. Dysponując tak dużym doświadczeniem doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Priorytetem dla naszej firmy jest utrzymać znakomitą jakość przy cenie dostępnej dla każdego przedsiębiorcy lub klienta indywidualnego. Nasz asortyment w zakresie odzieży do pracy i specjalistycznej stale się powiększa. Oprócz naszych sztandarowych produktów takich jak, zapaski, fartuchy, krawaty czy muchy, nasza oferta to również pełne zestawy ubrań roboczych, spodni, koszul, kurtek czy kamizelek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Historia firmy to ponad 20 lat doświadczenia na rynku tekstylnym. Przez ten czas uszyliśmy kilkanaście milionów różnych produktów i nawiązaliśmy współpracę z tysiącami firm, z Polski i zza granicy. Załoga firmy to zgrany, zażyły zespół osób które pracują ze sobą wspólnie już wiele lat. Połączenie nowoczesnych wizji i tradycyjnych zasad, sprawia że nasza obsługa i produkty - spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów .

Lata 90. Zaczynając od szycia krawatów, dla małych firm i klientów detalicznych. Produkcja rozwinęła się w nadzwyczajnie szybkim tempie, asortyment zaczął się powiększać jak i grono naszych odbiorców. Wraz z czasem, coraz większe firmy składały u nas zamówienia. Z każdym rokiem nasz zakład szwalniczy się powiększał jak również reszta sektoru produkcyjnego. Pod koniec lat 90. szyliśmy dla dużych instytucji i partii politycznych. Wraz z rozwojem firmy powstał również nasz własny duży sklep z odzieżą męską i garniturami. W latach 2000-2015 nasi przedstawiciele obsługiwali sklepy w niemalże całej Polsce, zaczęliśmy również sprzedawać znaczną część naszego towaru dla klientów zza granicy. Rok 2016 był dla naszej firmy przełomowy, postanowiliśmy dołączyć do naszej oferty odzież roboczą. Mieliśmy z nią styczność, w trakcie naszej działalności niejednokrotnie. Pochwały i słowa wsparcia naszych klientów, dotyczące naszych nowych artykułów z zupełnie innej kategorii przemysłu odzieżowego. Doprowadziły nas do miejsca w którym jesteśmy teraz. Zaczęliśmy produkować fartuchy, zapaski, peleryny, i wiele innych artykułów z gatunku odzieży roboczej i ochronnej. Szyjemy i sprzedajemy wszystko to czego życzą sobie nasi klienci. Cieszymy się że możemy produkować dla państwa odzież do pracy i że dostajemy tak wiele pozytywnego feedbacku.

 


 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email zamowienia@viptextylia.pl lub telefonicznie pod numerem 572354225.

Zarząd sklepu
VIPTEXTYLIA.PL

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl